• Milí rodičia, žiaci a priatelia školy,

oznamujeme Vám, že našu školu s aktuálnym dianím nájdete už aj na Facebooku

Naša škola na facebooku (Like na našu FB stránku).
        • Školská svätá omša bude každý utorok o 6.50 hod.
        • Školská svätá omša bude každý utorok o 6.50 hod. Každý prvý utorok v mesiaci bude gréckokatolícka liturgia s rovnakým začiatkom.
        • Dňa 26.08.2022 absolvovali naši pedagogickí aj nepedagogickí zamestnanci školy duchovnú obnovu do Muszyny (Poľsko), kde sme sa spoločne vybrali pozrieť náučný chodník, záhradu pre zmysly, biblickú záhradu. Deň sme ukončili spoločnou sv. omšou v kostole Józefa Oblubieńca.
        • Nová aktivita pre žiakov - príď si oddýchnuť počas prestávky
        • Nová technická miestnosť
        • Aj toto sú naše prestávky
        • Zaujímavé hodiny informatiky
        • Miesto pre dennodennú modlitbu
    • Pre žiakov a rodičov

Pre zobrazenie Vašich známok, domácich úloh a denného rozvrhu sa prosím prihláste pomocou konta, ktoré ste dostali od našej školy

Zistite, čo je nové na našej škole
        • Priateľskí a hlavne ľudskí učitelia
        • Ak máš nejaký problém, jednoducho si odchyť učiteľa/ku a povedz mu o svojom probléme. Určite ti pomôže a vyhovie ;)
        • Zameranie na športy
        • Triedy s rozšíreným vyučovaním telesnej a športovej výchovy – športové triedy zamerané na futbal-futsal, florbal, hokejbal a atletiku
        • Knižnica
        • Ten, kto nemiluje knihu, nemiluje múdrosť. Školská knižnica je informačným, literárnym, komunikačným a študijným centrom školy
        • Originálni
        • SME ORIGINÁLNI, NIE SME FAKE ;)
        • Miesto pre modlitbu
        • Máš možnosť, kde dokážeš "vypnúť", načerpať silu, porozprávať sa s Ježišom, ba dokonca sa aj vyspovedať...:-)
        • Cudzie jazyky
        • Vyučovanie cudzích jazykov: ANJ od 1.ročníka,
          NEJ od 7.ročníka
        • Tak, ako sa bude dariť rodine, sa bude dariť národu a tak sa bude dariť i celému svetu, v ktorom žijeme.
        • Ján Pavol II
        • Jediným učiteľom hodným toho mena je ten, kto prebúdza ducha slobodného myslenia a rozvíja pocit osobnej zodpovednosti.
        • Jan Amos Komenský
        • Keď chceme byť múdri a s nami celý svet, učme ľudí. Učiť nie, aby sme učili, ale aby vedeli. Vedieť nie, aby vedeli, ale aby položili ruku k činu
        • Jan Amos Komenský
        • Človek nemiluje deti, pretože sú to deti, ale zamiluje si ich skrze náklonnosť, ktorá vzniká pri ich výchove.
        • Gabriel García Márquez
    • Partneri a projekty

Ďakujeme našim partnerom za spoluprácu
      • Komunitná záhrada