• Bezpríznakovosť a nové opatrenia

• Vážení rodičia žiakov ZŠ.

Dňa 29. 11. 2021 (ZAJTRA) je nevyhnutné pre vaše dieťa

čestné prehlásenie o bezpríznakovosti

Toto prehlásenie je možné zaslať cez edupage, prípadne vytlačiť a vypísať (nájdete v prílohe).

Žiak musí toto prehlásenie zajtra predložiť.

Zároveň Vás prosíme, aby ste Vaše dieťa upozornili, že je povinné mať preryté horné dýchacie cesty počas celého vyučovania i cez prestávky.

Ďakujeme

• KOĽKO LÁSKY sa zmestí do krabice od topánok?

• Naša škola sa tento rok opäť zapojila do akcie: KOĽKO LÁSKY sa zmestí do krabice od topánok? Potešme aj my našich starkých drobnosťou darovanou zo srdca, ktorú môžete odovzdať najneskôr do 1.12.2021

• Zatvárame 9.A

• Pre výskyt ochorenia Covid - 19 zatvárame triedu 9.A

Prosíme rodičov, ktorých sa táto informácia týka, aby sledovali svoj telefón. Budeme Vás kontaktovať.

• Zatvárame 5.A

• Pre výskyt ochorenia Covid - 19 a po dohode s RÚVZ zatváreme triedu 5.A

Karanténa 7 dní - do 29. 11. 2021

Karanténa 10 dní - do 2. 12. 2021

Opätovné otvorenie triedy budeme oznamovať rodičom žiakov 5.A.

Od zajtra žiaci prechádzajú na dištančné učenie.

• Riaditeľské voľno 26. 11. 2021

• Vážení rodičia, milí žiaci.

Dňa 26. 11. 2021 (piatok) bude udelené žiakom ZŠ riaditeľské voľno. Dôvodom je účasť učiteľov na vzdelávacom programe Kolumbus, ktorý bude trvať dňa 26. 11. a  27. 11. 2021.

Za porozumenie ďakujeme.

• Zatvárame 8.A

• Pre výskyt ochorenia covid - 19, a po konzultáci s RÚVZ zatvárame triedu 8.A. Dĺžku karantény, obnovenie prezenčného vyučovania a ďalšie informácie upresníme.

• Zatvárame triedu 2. - ZŠ

• Pre výskyt ochorenia Covid - 19 zatvárame druhákov od zajtra 22. 11. 2021

Žiaci prechádzajú na dištančné vyučovanie. Prosíme rodičov, aby sledevali svoj mail. Bude s nimi komunikovať triedna učiteľka.

• Zatvárame 5.B / nezatvárame

• Po upresnení informácií z RÚVZ trieda 5.B pokračuje v prezenčnom vyučovaní.

Pre výskyt ochorenia Covid - 19 v triede 5.B zatvárame od zajtra 22. 11. 2021.

Prosíme rodičov, ktorých sa táto informácia týka, aby sledovali edupage a svoje telefóny. Ozve sa im triedna učiteľka.

Žiaci, ktorí majú výnimku z karantény,  sa môžu vyučovať prezenčne

Žiaci, ktorí nemajú výnimku z karatnény, ostávajú na dištančnom vyučovaní.

• BUBNOVAČKA 2021

• Aby bolo deti lepšie počuť

„Pre každé jedno dieťa je dôležité, aby bolo vypočuté, aby bolo v bezpečí, chránené blízkymi, rodinou, spoločnosťou". Už ôsmy ročník "bubnovačky", do ktorej sme sa opäť zapojili.

• Zatvárame 3. A

• Pre výskyt ochorenia Covid  - 19 od zajtra 16. 11. 2021 zatvárame triedu 3. A.

Prosíme rodičov, ktorých sa táto informácia týka, aby sledovali telefón a edupage.

• Zatvárame 5.A

• Pre výskyt ochorenia Covid - 19  od zajtra 16. 11. 2021 zatvárame triedu 5. A.

Prosíme rodičov, aby sledovali svoje telefóny a edupage. V priebehu zajtrajšieho dopoludnia ich budeme kontaktovať.

Žiakov prosíme, aby sledovali svoje rozvrhy.

• Zatvárame triedy sv. Terezky(1. trieda) a sv. Františka(2. trieda)

• Vážení rodičia žiakov MŠ.

Pre výskyt ochorenia Covid 19 zatvárame 1. a 2. triedu MŠ.

Prosíme rodičov, ktorých sa táto informácia týka, aby sledovali svoj telefón.  V najbižších hodinách ich budeme kontaktovať.

Zatvorenie tried bude do 20. 11. 2021

• Zatvárame 6.A

• Pre výskyt ochorenia Covid 19 zatvárame triedu 6.A.

Zatvorenie tried 6.A a 7.A bude trvať do 21. 11. 2021.

Opätovné otvorenie tried bude 22. 11. 2021.

Prosíme žiakov a rodičov, ktorých sa táto informácia týka, aby sledovali svoje rozvrhy na edupage.

Od pondelka im začína dištančné vyučovanie.

• Zatvárame triedu 7.A

• Vážení rodiči, pre výskyt ochorenia Covid - 19 zatvárame od  12. 11. 2021 - 21. 11. 2021 triedu 7.A

Prosíme rodičov, ktorých sa táto informácia týka, aby sledovali svoje telefóny a edupage.

Ďakujeme

• iBobor – hlavná súťaž

• Napriek zhoršujúcej sa epidemiologickej situácií v dňoch 8. až 12. novembra 2021 prebehla celoslovenská informatická súťaž iBobor do ktorej sa zapojili aj žiaci našej školy.

Z prihlásených 59 žiakov napokon súťažilo 55 žiakov v jednotlivých kategóriách :

Kategória  Ročník   Počet žiakov

DROBEC   3.ročník     22 žiakov

BOBRÍK     4. a 5. ročník  14 žiakov

BENJAMÍN 6. a 7. ročník   10 žiakov

KADET       8. a 9. ročník    9 žiakov

Po uzavretí výsledkov  budú úspešní riešitelia odmenení.

Všetkým súťažiacim blahoželáme!

• Zatvárame triedu 3. B

• Vážení rodičia, pre výskyt ochorenia Covid - 19 zatvárame triedu 3.B - ZŠ.

Zatvorenie trvá od 8. 11. 2021 - 13. 11. 2021

Žiaci tejto triedy prechádzajú od zajtra na dištančnú výučbu. Prosíme rodičov, aby sledovali edupage a žiakom podľa možností umožnili prístup do školského rozvrhu. Výučba bude realizovaná cez zoom.

• Zatvárame 4. triedu MŠ - Sv. Jozef

• Vzhľadom na výskyt ochorenia Covid - 19 zatvárame 4. triedu - MŠ  - Sv. Jozefa.

Prosíme rodičov, ktorých sa táto informácia týka, aby sledovali svoj mail.

Zatvorenie trvá od 8. 11. 2021 - 14. 11. 2021

Ďakujeme za porozumenie

• Zatvárame triedu sv. Kataríny v MŠ

• Vážení rodičia,

vzhľadom na výskyt pozitívneho prípadu zatvárame triedu
              sv. Kataríny - 3. trieda.

Zatvorenie trvá od 6. 11. - 15. 11. 2021 vrátane.

Rodičia, ktorých sa táto informácia týka, prosím, sledujte svoj mail.

Správajme sa ostaražito a zodpovedne. Zostaňte zdraví.