• 14. 12. 2023
          • Dnes sa uskutočnilo školské kolo pytagoriády žiakov 5. ročníkov. Tí najlepší riešitelia postúpia na okresné kolo.

• Odpust 5.C triedy

• 14. 12. 2023
          • 13. decembra 2023 na sviatok sv. Lucie žiaci 5.C triedy slávili svoj triedny odpust. Deň začal sv. omšou v aule školy, potom pokračoval spoločnými raňajkami. Po raňajkách si porozprávali o živote sv. Lucie, pozreli rozprávkový príbeh o sv. Lucii. V ďalšej časti bola prezentácia okresnej koordinátorky podpory ochrany detí pred násilím  Mgr . Nemergutovej.

• Benefičný ples 20.1. 2024 o 18:00 hod.

• 11. 12. 2023
          • Milí rodičia, milí kolegovia. Aj tento rok organizujeme benefičný ples. Všetkých Vás srdečne pozývam. Výťažok z benefičného plesu aj tento rok poputuje na náš záver - kaplnku a aulu. Verím, že sa k nám 20.1. 2024 o 18. 00 hod. pridáte.

Tak ako minulý rok, aj tento rok bude možné prispieť k tvorbe tomboly. Ak máte možnosť a chuť, pozývame Vás zapojiť sa.Tombola sa bude zbierať v riaditeľni ZŠ. Privítame čokoľvek. O predaji lístkov Vás budeme informovať.

• Sv. Mikuláš v našej škole 2023 (fotky + videá)

• 6. 12. 2023
          • Dnešný deň bol v našej škole nesmierne špeciálny, pretože nás poctil svojou návštevou svätý Mikuláš.

Malé detičky z materskej školy a naši šťastní žiaci z prvého a druhého stupňa mali radosť a úsmev na tvári, keď svätý Mikuláš vstúpil do našich priestorov.

Pred dverami svojich tried si mnohí z nich pripravili svoje papuče, do ktorých náš štedrý Mikuláš vložil niečo sladké. Bola to pre nich nielen chvíľa sladkej odmeny, ale aj príležitosť stretnúť sa s jedným z najobľúbenejších vianočných hostí.

Chceli by sme touto cestou srdečne poďakovať svätému Mikulášovi za jeho lásku, dobrotu a všetky tie rozdávané radosti. Sľubujeme, že sa budeme snažiť byť lepší a šťastnejší nielen dnes, ale aj v budúcom roku.

Ďakujeme, svätý Mikuláš, za nezabudnuteľný zážitok a prajeme ti šťastné a pokojné sviatky! (:

• NAŠE „SLOVENČINÁRSKE“ ÚSPECHY

• 6. 12. 2023
          • Mesiace október a november boli bohaté na rôzne súťaže zamerané jednak na vedomosti zo slovenského jazyka a literatúry, jednak v prednese poézie a prózy či vo vlastnej literárnej tvorbe, na ktorých nás úspešne reprezentovali a zároveň boli ocenení viacerí naši žiaci.

Olympiáda zo SJL (školské kolo) – úspešné riešiteľky:

Nina Repková (8.A), Anna Virová (9.A), Annamária Židovská (9.B) a Timea Heržáková (9.B) postupujúca na okresné kolo.

Piráti krásy (recitačná súťaž, oblastné kolo) – Anežka Ščurková (7.A) – 3. miesto (próza).

Literárny Lučenec (celoslovenská súťaž, vlastná tvorba) – Patrik Daňko (7.B) – 2. miesto.

Babka, dedko r. 2023 (ocenenie za vyjadrenie vďaky a úcty starým rodičom) – Nikolas

Vislocký (4. roč.), Dominik Senko (5.B).

ĎAKUJEME, BLAHOŽELÁME a TEŠÍME SA

• OZNAM !

• 5. 12. 2023
          • Dobrý deň,

obraciame sa na vás, priatelia aj neznámi, so zlou správou. Náš pôvodný Facebook profil, na ktorom sme mali rozbehnutú sociálnu sieť, bol nešťastnou náhodou napadnutý a odstránený. Druhá socialna sieť INSTAGRAM je v poriadku a stále beží. Instagram

Avšak nezúfajte (:, pretože sme vytvorili nový Facebook profil. Vyzývame vás, aby ste sa k nám pripojili a pokračovali v našich aktivitách bez prerušenia.

LINK : FACEBOOK

Srdečne vás zdravíme a tešíme sa na vás na našej novej "obnovenej" stránke!