• Deň vody - 22.3. 2024

• 17. 4. 2024
          • Dňa 22. 3. 2024 pri príležitosti Dňa vody sa žiaci prvého stupňa zapojili do aktivít o vode. Všetky úlohy bravúrne zvládli aj najmladší prváci.

• ⛹🏼‍♂️ Okresné majstrovstvá v basketbale starších žiakov.

• 17. 4. 2024
          • 16. 4. 2024

Dnes sa na ZŠ Komenského konali okresné majstrovstvá v basketbale starších žiakov. Súťaže sa zúčastnilo 11 najlepších tímov z okresu. Naši žiaci s výborným skóre obsadili „len“ 4. miesto, keďže nezvládli dôležitý zápas v skupine a so ZŠ Podolínec prehrali o jeden kôš.

V nešťastnom zápase nám povyskakovalo z koša množstvo lôpt, naopak súperovi padlo do koša cez kvalitné bloky takmer všetko. Ale aj takéto zápasy niekedy prídu. Aj keď dnes boli naše ciele vyššie, treba dať hlavy hore a poblahoželať víťazom. Hlavné je, že sme si s chuťou zahrali.

Už zajtra nás čakajú okresné majstrovstvá vo volejbale našich žiačok, ktorým takisto budeme držať palce.

• 2. miesto basketbalistiek!

• 16. 4. 2024
          • 15. apríla 2024 sa na ZŠ Komenského v Starej Ľubovni konali okresné majstrovstvá v basketbale starších žiačok. Dievčatá bojovali ako levice a po vynikajúcich výkonoch si vybojovali krasne 2. miesto. Zajtra nás budú v basketbale reprezentovať naši chlapci, ktorí budú chcieť zabojovať o podobný výsledok spomedzi 11. zúčastnených škôl.

Budeme im držať palce.

• 📢 Ukončenie zberu papiera ! 📜

• 15. 4. 2024
          • Dnes, presne o 15:00 hod., sa uzatvára zber papiera. Chceme vyjadriť vďaku všetkým, ktorí sa podieľali na zbere papiera - žiakom aj rodičom. Ak by mal ešte niekto chuť prispieť, môže odovzdať papier na zbernom mieste v Starej Ľubovni, kde mu bude vydané potvrdenie. Toto potvrdenie je potrebné priniesť do školy najneskôr do konca tohto týždňa, ak sa chete zapojiť do zberu v rámci našej školy. Ďakujeme za vašu spoluprácu a príspevok k zberu papiera.

• 🏐🤾MIDIcoolvolley chlapcov – druhí v okrese !!!!

• 15. 4. 2024
          • Okresné kolo v 4-kovom volejbale sa konalo z dôvodu nízkeho počtu družstiev v jednej

skupine na ZŠ Za Vodou. Hralo sa systémom každý s každým. Naši chlapci si hravo poradili aj s domácou školou aj so ZŠ Nová Ľubovňa. Ťažšie to bolo s volejbalistami zo ZŠ Komenského, tí ich potrápili a nakoniec aj zdolali v oboch setoch. Nebolo to však pre víťazov až také jednoznačné, naši statočne bojovali o každý bod a nedali súperom nič zadarmo. Vybojovali sme si tak pekné druhé miesto v okrese.

Všetkým zúčastneným k dosiahnutému úspechu gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy .

• 🧹Jarné upratovanie v okolí školy

• 12. 4. 2024
          • Chceme sa poďakovať všetkým žiakom 1. aj 2. stupňa, ktorí priložili ruku k dielu a snažili sa pomôcť pri jarnom upratovaní okolia našej školy. Ďakujeme aj rodičom, ktorí poskytli svojim deťom náradie, ktoré využili pri práci. Ešte raz veľká vďaka a nech vás Pán Boh odmení.

• 🧾 ZBER STARÉHO PAPIERA SA PREDLŽUJE DO BUDUCÉHO TÝŽDŇA 🧾🤑
        • 📢 Riaditeľské voľno, dňa 10.4. 2024

• 8. 4. 2024
          • Riaditeľka školy udeľuje riaditeľské voľno dňa 10. 4. 2024, v stredu. Žiaci základnej školy zostávajú doma, a materská škola má zatvorenú prevádzku.

Ďakujeme!