• Vážení rodičia, milí žiaci

• 16. 1. 2022
          • z dôvodu niekoľkonásobného výskytu covid ochorenia, po konzultácii s RÚVZ

ZATVÁRAME:

Prosíme žiakov a rodičov, aby si všimli zverejnený rozvrh dištančného vyučovania pre druhý stupeň.

Žiaci prvého stupňa, ktorí zostávajú doma, budú o priebehu vyučovania informovaní prostredníctvom triednych učiteliek.

Triedy, ktoré sa v tabuľke nenachádzajú, nastupujú na vyučovanie prezenčne.

Prosíme rodičov, aby do školy posielali deti zdravé a bezpríznakové.

Ak disponujete samotestami, prosíme, aby ste svoje deti otestovali. Použitie a výsledok testov nám hláste cez edupage. Pri pozitívnom výsledku hláste riaditeľke školy telefonicky.

Zostávajte zdraví.

• 10. 1. 2022

• 5. 1. 2022
          • Nástup do školy

Vážení rodičia,

v súvislosti s nástupom do školy Vám chceme dať opäť do pozornosti covidové opatrenia.

Pri nástupe je nevyhnutné, aby Vaše dieťa prišlo do školy bezpríznakové. Túto bezpríznakovosť je potrebné doložiť vyhlásením o bezpríznakovosti. (elektronicky alebo v papierovej forme)

Odporúčame otestovanie žiaka domácim antigénovým testom a následne povinné hlásenie škole o vykonaní testu. Hlásenie použitia testu je potrebné aj pri negatívnom výsledku.

Pre žiakov ZŠ ostáva v platnosti plné prekrytie dýchacích ciest rúškom. Pre deti MŠ táto povinnosť nie je.

Na všetkých sa veľmi tešíme a želáme Vám všetko dobré v roku 2022.

• Štúrova 3, 064 01 Stará Ľubovňa
          06401 Stará Ľubovňa