• JUMP arena – zaži voľnosť ;-)

• 20. 6. 2022
          • Nezabudnuteľný školský výlet plný zábavy a športu zažili žiaci 8.A, 8.B a 6.B v JUMP arene v Košiciach, kde si vyskúšali akrobacie na obrovských trampolínach, ultimate dodgebal, air bag, jumping a mnoho iného. Za skvelú zábavu ďakujeme trénerom a našim skvelým triednym učiteľom RNDr. Ivanke Pavelčík, Mgr. Romanovi Soósovi a PaedDr. Viktórii Gladišovej

• ,,Prespať v škole a prečo nie, veď v škole je super."

• 20. 6. 2022
          • Žiaci 2. a 3.B triedy si vyskúšali školu trochu inak. Ich triedy sa na jednu noc zmenili na spoločnú detskú izbu, zažili nočnú obhliadku školy, hľadali zakopaný poklad.Domov si všetci odnášali veľa krásnych spomienok.

• Stredoveký vojenský tábor

• 17. 6. 2022
          • Žiaci 3.C a 1.B sa 15.6. 2022 zúčastnili výletu v stredovekom vojenskom tábore, kde jazdili na koni, hrali stredoveké hry, videli rytierov v zbroji v šermiarskom programe, kde niektorí súťažili o dekrét mladého rytiera. Bolo super... :)

• Sv. omša - sviatok Najsvätejšieho Kristovho Tela a Krvi

• 17. 6. 2022
          • Aj my sme sa zúčastnili sv. omše v kostole sv. Petra a Pavla v Starej Ľubovni, aby sme spoločne oslávili dar Eucharistie a vzdali úctu Spasiteľovi skutočne prítomnému pod spôsobom chleba a vína vo Sviatosti oltárnej.

Sv. omšu obohatil školský spevácky zbor :)

• Školská exkurzia v Technickom múzeu v Košiciach.

• 15. 6. 2022
          • V atraktívnom prostredí vedecko-technického centra v technickom múzeu sa žiaci piateho a siedmeho ročníka interaktívnym, hravým a zábavným spôsobom zoznámili s fyzikálnymi, mechanickými, optickými a elektrotechnickými javmi.

Na exponátoch si overili teoretické zákonitosti a vyskúšali taktiež svoju šikovnosť a logické myslenie pomocou hlavolamov a očných klamov, 3D a 2D ilúzií, akustických a elektrických zariadení ale aj pri meraniach postrehu.V planetáriu sa žiaci vydali na dobrodružnú cestu vesmírom. Objavili fungovanie slnečnej sústavy, od úžasnej pani lektorky sa dozvedeli zaujímavosti o planétach a galaxiách a spoznali mytologické príbehy hviezd zimnej i letnej oblohy.

• MŠ - Životný cyklus motýľa

• 14. 6. 2022
          • Do našej malej školičky, zavítali húseničky.

Keď nadišiel v kukle ich čas,

roztiahli farebné krídla a..

zlákal ich sveta jas !

I my keď v škôlke, škole dozrieme,