• 🚀 Štartuje 8. ročník grantového programu Nadácie SOŠV "Ukáž sa!"

• Štartuje 8. ročník grantového programu Nadácie SOŠV "Ukáž sa!"
            Nadácia Slovenského olympijského a športového výboru opäť otvára dvere pre talentovaných mladých športovcov!

Máš talent? Využi moment a Ukáž sa! V 8. ročníku programu bude rozdelených 35 000 eur medzi budúce športové hviezdy vo veku od 10 do 18 rokov.

Prihlásiť sa môžu jednotlivci aj mládežnícke kolektívy.

• Krajské kolo v McDonald's Cup v Sabinove

• Úspešné reprezentovanie mužstva v malom futbale mladších žiakov v krajskom kole je veľkým úspechom nielen pre hráčov, ale aj pre celú školu. A práve takýto úspech sa podaril tímu žiakov, ktorý sa zúčastnil súťaže a vybojoval si krásne 4. miesto z 12 mužstiev.

Samotné reprezentovanie školy je pre mnohých žiakov veľkou výzvou. Znamená to, že musia prekonať svoje limity, pracovať tvrdo a hlavne spolupracovať ako jeden tím, aby dosiahli spoločný cieľ. Aj v prípade tohto úspechu to bolo rovnako. ;)

Ďakujeme aj samotným učiteľom, ktorí s našimi žiakmi pracovali na ich výkonoch.

• Kolobeh vody a jeho variácie

• 11. 5. 2023
          • V mesiaci marec sa pri príležitosti Svetového dňa vody zapojili žiaci 4. A triedy do výtvarnej súťaže pre základné školy „Kolobeh vody a jeho variácie“ organizovanej Podtatranskou vodárenskou prevádzkovou spoločnosťou, a.s. Poprad.

Výtvarné práce všetkých žiakov boli ocenené a žiaci dostali drobný darček. Zvlášť boli ocenení Dominik Beskyd, Karin Kosturková,   Timon Marťák a Klára Tokarčíková.

Štvrtákom ďakujeme za účasť a reprezentáciu našej školy.

Ing. Maníková

• Víťazi okresného kola Mc Donald CUP. Ideme ďalej na krajské kolo! ;)

• 5. 5. 2023
          • Futbaloví reprezentanti našej školy vyhrali turnaj v okresnom kole v minifutbale Mc Donald´s Cup dňa 04.05. 2023 na ihrisku v Novej Ľubovni a postúpili na krajské kolo.

Okresné kolo sa konalo 05. 05. 2023 na ihrisku Novej SL. Naši žiaci po bojovných výkonoch a veľkom úsilí skončili na prvom mieste a vyhrali celý turnaj a postúpili na krajské kolo!!!

Ešte raz blahoželáme a prajeme veľa síl do ďalšieho boja!