• "ZAČAL SA NOVÝ ŠKOLSKÝ ROK" 2023/2024

• 5. 9. 2023
          • Po letných prázdninách, plných zážitkov a oddychu, sa 3. septembra 2023 začal nový školský rok 2023/2024. Brána našej cirkevnej školy ostala otvorená pre každého. Najmä pre nových prváčikov, ktorí prvýkrát zasadli do školských lavíc a stali sa tak riadnymi žiakmi školy. A samozrejme aj pre ostatných žiakov našej školy, ich rodičov a starých rodičov. Po nádhernej sv. omši, príhovore pani riaditeľky školy, a pána zástupcu riaditeľky sa žiaci na chvíľu presunuli do svojich tried, kde ich triedne pani učiteľky a páni učitelia oboznámili s organizáciou vyučovania na tento školský rok a popriali im veľa úspechov, elánu a tvorivých síl do nového školského roka.

Fotky tried na školský rok 2023/2024

• Slávnostné otvorenie šk.r. 2023/2024

• 31. 8. 2023
          • Slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024 bude 4.9. 2023, ktoré sa začne sv. omšou v kostole sv. Petra a Pavla o 09:30 hod.

Po sv. omši bude slávnostný príhovor p. riaditeľky a následne sa žiaci spolu s triednymi učitelmi presunú do školy, kde bude prebiehať triedna komunita v trvaní cca. 30 minút. Rodičia mladších žiakov môžu počkať svoje detí v areáli školy alebo vo vestibule.

V priebehu tr. komunity sa uskutoční aj fotenie žiakov s triednymi učiteľmi.

Ukončenie prvého školského dňa bude po triednej komunite so žiakmi.

Obedy sa v tento deň nevydávajú.

Obedy budú až od utorka, 5.9. 2023

Školský klub detí (ŠKD) bude v prevádzke až od utorka, 5.9. 2023 od 06:45 hod.  (ranná družina)

• Voľné pracovné miesta od 1. 9. 2023

• 3. 8. 2023
          • Pedagogický asistent ZŠ

Školský digitálny koordinátor

Školský špeciálny pedagóg (75% úväzok s možnosťou dopĺňať si ho pedagogickou asistenciou)

Pomocný vychovávateľ MŠ

Všetky pracovné miesta sú  obsadené. Ďakujeme za záujem.

• Príjemné letné prázdniny :-)

• 30. 6. 2023
          • Milí rodičia, priatelia školy, milí žiaci!

Nakoľko je už čas -  pre Vás vytúžených prázdnin, počas tohto obdobia naša webová stránka školy nebude prinášať žiadne novinky. Prajeme Vám príjemné prežitie letných prázdnin, veľa slnka a oddychu.

Tešíme sa na Vás v školskom roku 2023/2024, ktorý sa začne v pondelok 4.  septembra 2023

• ZMUDRI ŠKOLA

• 30. 6. 2023
          • S dievčatami 8.A a 8.B triedy sme sa v 2. polroku školského roka na hodinách Informatiky  zapojili do vzdelávacieho programu  ZMUDRI DO ŠKÔL.

Program je realizovaný občianskym združením ZMUDRI. Súčasťou programu bolo používanie vzdelávacích materiálov – video kurzov, metodických materiálov, cvičení za účelom skvalitňovania vedomostí  a zavádzaní digitálnych inovácií vo vzdelávaní v oblasti počítačovej bezpečnosti a kritického myslenia.

Dievčatá na začiatku a na konci programu vypĺňali  postojový dotazník v ktorom sme sa mohli porovnať zo žiakmi vrámci celého Slovenska a vieme ako sa zlepšili/zhoršili naše vedomosti v danej oblasti.

Dievčatá po absolvovaní programu získali diplom a aj naša škola sa stala ZMUDRI ŠKOLA

• Koniec školského roka + rozlúčka s našim pánom kaplánom, Františkom.

• 29. 6. 2023
          • Milí spolužiaci, pedagógovia a rodičia.

S blížiacim sa letným obdobím a tečúcim koncom školského roka sa naša škola pripravuje na dve dôležité udalosti. Na jednej strane oslavujeme ukončenie školského roka, na druhej strane sa s ľútosťou lúčime s naším drahým kaplánom, ktorý nás sprevádzal na našej ceste.

Chceli by sme vám poskytnúť krátky prehľad o tom, čo sme spolu dosiahli počas tohto školského roka a zároveň vyjadriť našu vďačnosť a uznanie k nášmu kaplánovi za jeho oddanosť a podporu.

Začiatok školského roka bol plný vzrušenia a očakávaní. Naše triedy sa znovu naplnili smiechom, učením a novými príležitosťami. Spolu s našimi učiteľmi sme prekonávali výzvy, objavovali nové poznatky a stali sme sa lepšími verziami samých seba. Nebolo to vždy jednoduché, ale vďaka našej oddanej komunite sme to zvládli spoločne.

Kaplan našej školy bol vždy tu pre nás. Jeho prítomnosť, múdrosť a podpora boli vždy prínosom pre nás všetkých. Pomáhal nám nielen v náboženskom raste, ale aj ako spojovací článok medzi školou a komunitou. Jeho slová povzbudenia, modlitby a prítomnosť v našich životoch nás inšpirovali a pomáhali nám nájsť silu a odvahu v ťažkých chvíľach.

Teraz prichádza čas, keď sa musíme rozlúčiť s naším kaplánom. Jeho poslanie ho volá na iné miesto, kde bude môcť pokračovať v službe Bohu a spoločenstvu. Je to pre nás veľká strata, no sme vďační za všetko, čo nám dal. Jeho odkaz lásky, lásky k Ježišovvi, tolerance a vzájomného porozumenia bude s nami naďalej rezonovať.

Na koniec by sme chceli vyjadriť našu vďačnosť všetkým pedagógom, ktorí nám pomáhali počas tohto školského roka.